Całoroczne jacuzzi ogrodowe. 
Nasze realizacje.

Każdą naszą realizację traktujemy indywidualnie
i każdy montaż wanny jacuzzi wnosi nowe doświadczenie do naszego portfolio.

 

Prezentujemy tutaj realizacje
z poprzednich sezonów, z wybranymi modelami naszych jacuzzi.
Sukcesywnie będziemy dodawać kolejne.

 

Może pewnego dnia będzie to relacja
z montażu Waszej wymarzonej zewnętrznej
wanny z jacuzzi.

Wanna spa z hydromasażem. Panel sterujący Balboa. Dysze masujace. Center Spa.

Wanna SPA model CS-86
 

Główne cechy modelu:

5 osobowe jacuzzi

Leżanki: 2 szt.

Wymiary: 2200x2200x900mm

Dysze wodne ze stali nierdzewnej: 141 szt.

Wanna SPA model CS-66
 

Główne cechy modelu:

4 osobowe jacuzzi

Leżanki: 2 szt.

Wymiary: 2000x2000x900mm

Dysze wodne ze stali nierdzewnej: 57 szt.

Wanna SPA model CS-10 AB
 

Główne cechy modelu:

5 osobowe jacuzzi

Leżanki: 2 szt.

Wymiary: 2100x2100x900mm

Dysze wodne ze stali nierdzewnej: 86 szt.

Wanna SPA model CS-01 AB
 

Główne cechy modelu:

5 osobowe jacuzzi

Leżanki: 2 szt.

Wymiary: 2200x2200x900mm

Dysze wodne ze stali nierdzewnej: 96 szt.

Dlaczego warto wybrać jacuzzi ogrodowe lub basen z prądem wstecznym marki Center Spa?

Co wyróżnia nas na tle ofert innych producentów jacuzzi i basenów spa? Przede wszystkim podejście do klienta i obsługa na wszystkich etapach współpracy. Każdemu z kim mamy przyjemność skontaktować się telefonicznie czy mailowo, poświęcamy tyle czasu i uwagi ile rzeczywiście  potrzebuje.

W CenterSpa skupiamy się na dokładnym poinformowaniu klientów o wszystkich aspektach posiadania, obsługi czy serwisowania całorocznego jacuzzi (czyt. dżakuzi) ogrodowego. Cierpliwie słuchamy Waszych pytań i wyjaśniamy ewentualne wątpliwości dotyczące naszych jacuzzi zewnętrznych jak i basenów z przeciwprądem i strefą spa.

 

Nie ma dla nas pytań, na które nie trzeba udzielić odpowiedzi. Naszym celem jest dostarczanie klientom nie tylko produktu w postaci wanny z jacuzzi czy basenu z przeciwprądem i kompleksowej obsługi serwisowej ogrodowych spa. Naszą misją jest dostarczanie rozwiązań, które zapewnią im pełną satysfakcję i wiele lat spokojnego relaksu we własnym całorocznym jacuzzi lub basenie z prądem wstecznym i strefą hydromasażu.
 

Mamy świadomość, że zakup zewnętrznego jacuzzi lub basenu tej klasy to poważna decyzja i musi opierać się na faktach i rzetelnej informacji.

 

Jako doświadczeni dostawcy i serwisanci jacuzzi ogrodowych oraz basenów, doskonale wiemy co jest ważne i najważniejsze w ich pielęgnacji i bieżącym serwisowaniu. Przestrzegając podstawowych zasad i wskazówek, których udzielamy macie pewność, że nasze produkty będą Wam służyć przez długie lata.

Jeśli zainteresowała Was nasza oferta, koniecznie skontaktujcie się z nami telefonicznie lub zostawcie namiar poprzez formularz kontaktowy, który znajdziecie tutaj.
Chętnie przedstawimy Wam szczegółowe informacje na temat każdego z modeli i podpowiemy, który z nich najlepiej wpisze się w potrzeby Waszej rodziny, gości pensjonatu lub po prostu Wasze,